F355.COM.TR | Hakkımızda
312
page,page-id-312,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

BRABUS, TECHART, STARTECH – ABT – UZMAN – İSTANBUL TÜRKİYE

TÜRKİYE MERKEZLİ F355 BRABUS, STARTECH, TECHART UZMANI

F355 İstanbul , 2003 yılında kurulmuştur. Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche, Aston Martin, Bentley, Jaguar, BMW ve Mercedes Benz gibi en üst düzey markalar konusunda uzmanlığımız bulunmaktadır. Asıl ağırlık verdiğimiz nokta, performanslarını artırmak ve görünüşlerini değiştirmek üzere bu araçları kişiye özel hale getirmektir. Şu an itibariyle Türkiye’deki en üst düzey Kişiselleştirme/Modifiye şirketlerinin dağıtım haklarını elimizde bulundurmaktayız.

Teknik ürünler konusunda ise elektronik motor kontrol birimleriyle birlikte motor gücünü arttırma (HP), elektronik süspansiyon sitemleri, yüksek performanslı süspansiyon sistemleri, yüksek performanslı fren sistemleri, profesyonel kitler, denge/viraj kitleri, profesyonel kontrol demirleri, yüksek performanslı lastikler, yüksek performanslı hafif jantlar, aerodinamik tamir kitleri, performans arttırıcı Cat Back Egzoz + Güç Kiti egzoz sistemleri, gelişmiş Serbest Akış emme sistemleri, mekanik birimler ile iç ve dış görsel aksesuarlar gibi hizmetler sunmaktayız.

Türkiye’deki bu sektörde 15 yılı aşkın bir tecrübeye sahibiyiz. Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en üst düzeyde hizmet sunmak ve çalışmalarımızı, kendilerinin hizmetlerimizden memnun kalmasını sağlayacak düzeyde tutabilmektir.

Sitemizi ziyaret etmek üzere zaman ayırdığınız için teşekkür eder, yakın bir zamanda görüşmeyi dört gözle beklediğimizi ifade etmek isteriz.

Brabus: Mercedes Benz

Techart: Porsche

Startech: Range Rover, Land Rover, Jaguar

Brabus_Thumbnail_f355miami
TechArt_Thumbnail_f355miami
Startech_Thumbnail_f355miami
abt_audi_Thumbnail_f355miami

Markalarımız