F355.COM.TR | ABT
394
page,page-id-394,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

ABT AMERICA

ABT-AMERİKA

ABT, Volkswagen Grubu’nun ürettiği markalara yönelik olarak faaliyetlerini sürdüren dünya çapında öncü lüks araç modifiye şirketidir. Genel olarak Audi ve VW modellerine ağırlık vermekte olup gövde kitleri, güç arttırımı, lastik, süspansiyon model yükseltimi ve daha pek çok alanda hizmet vermekteyiz.
Amerika için Almanya’da tasarlandı

Aerodinamik

ABT, sizlere kurulumu kolay, orijinal ürün kalitesinde, son teknoloji aerodinamik pek çok parça seçeneği sunmaktadır. Ön, arka ve yan mesnetler, yan flikler, arka rüzgarlıklar, geniş gövde kitleri ve Poliüretan ile gerçek karbon fiber gibi diğer plastik maddelerden yapılma daha çok seçeneği müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.
Ürünlerimiz, en yüksek standartlar doğrultusunda Almanya’nın Kempten kentindeki merkezimizde geliştirilmekte olup üretimi ise Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinde yapılmaktadır. Parçalarımızın tamamı, Almanya TÜV kurumu tarafından onaylanmaktadır.

Dökme & dövme lastik + süspansiyon yükseltme

ABT olarak farklı tasarımlara sahip pek çok dökme ve dövme lastik seçeneği sunmaktayız. Büyüklükleri 18 ile 22 inç arasında değişen lastiklere sahip, Audi ile VW tarafından üretilen pek çok model için hizmet vermekteyiz. Alaşım lastiklerimizin tamamı, Almanya TÜV standartlarına uygundur.
Daha iyi bir yol tutuşu sağlamak için Audi ve VW araçlara yönelik olarak yüksekliği ayarlanabilir yaylar gibi farklı süspansiyon seçenekleri ile birlikte Audi araçlara uyarlanabilir havalı süspansiyonlar ve çok daha fazla modifiye seçenekleri sunmaktayız.

Performans Egzozları

ABT olarak sadece orijinal parça kalitesinde olmayan aynı zamanda Audi ve VW markalı performans aracınızın sesi ve görünümünü en üst düzeye çıkaran egzoz sistemlerini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Egzozlarımızın tamamı, paslanmaz çelikten üretilmiş olup daha iyi bir duman akışı için geri basıncı azaltmaktadır.
Egzoz sistemlerimiz, Almanya TÜV kurumu tarafından onaylanmıştır.

Araç İçi

“Kişiye özel” programımızda, normal ABT özelliklerinden çok daha fazlası sunulmaktadır. Aracınızın koltuklarını, düğmelerini, direksiyonunu veya tavan altını deri, pürüzsüz, teyel dikişli veya süet kumaşla kaplayabiliriz. Özel renk birleşimlerinin yanı sıra kişiye özel tasarım unsurları veya logoları da aracınıza eklenebilmektedir. Egzoz borularında kişiye özel yazılar, gövde renginiz, özel lastik tasarımları veya kişiye özel gövde parçaları bizimle sorun olmaktan çıkıyor.

ABT ARABINIZI YAPILANDIRIN