F355.COM.TR | Brabus
389
page,page-id-389,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

BRABUS

BRABUS – TUNING

Faaliyetlerine 1977 yılında Almanya’da başlayan Brabus; Mercedes Benz, Maybach, Tesla ve Smart markalı araçlara yönelik yüksek performanslı yedek parça ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Brabus’un asıl ağırlık verdiği nokta ise beygir gücü ve torku arttırıp en üst düzeyde motor performansı sağlamaktır. Düşük profilli arka rüzgarlıklar, gövde kitleri, karbon fiber ayırıcılar ve çok parçalı alaşım lastikler dahil olmak üzere kozmetik modifiye seçenekleri sunmaktayız. Yarış arabalarına yönelik kilitli diferansiyel, açık yarış egzoz sistemleri, on iki pistonlu disk frenleri ve motor remap işlemleri verdiğimiz diğer hizmetler arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz, motoru tamamen elde geçirme veya AMG marka yeni kasa motorlarını modifiye etme imkanına sahiptir.

Aerodinamik & Tasarım

F355, Brabus aracınıza yönelik farklı türde pek çok kit sunmaktadır. Gövde kitleri, kaput üstü havalandırma, çamurluk mesnetleri ve kanatlar, aracınıza maksimum hız ve yakıt verimliliği için en üst düzeyde aerodinamik özellik katar.

Lastikler & Spor Süspansiyon

Her ortama uyum sağlayabilecek lastik ve süspansiyonlarımız bulunmaktadır. Aracınızı ister otobanda ister çölde kum tepelerinde sürün, size uygun araç gereçleri istekleriniz doğrultusunda uyarlama imkanı sunuyoruz.

Frenler & Egzoz

Pek çok Brabus aracı, belli bir zamanda aracınızdan ne kadar performans isteyebileceğiniz ile ilgili olarak kontrolü size bırakır. Sunduğumuz egzoz sistemleri, istediğiniz performansa ulaşma yolunda önemli bir unsurdur. Yolda çoğu zaman en üst düzeyde performans istediğinizi düşünerek frenlerinizin, Brabus aracınızı oluşturan yüksek performanslı tüm parçalar ile uyumlu olmasını sağlıyoruz.

Araç İçi

Araç içinin en yüksek niteliklere sahip olması için Startech ekibiyle yakın bir işbirliğinde bulunuyoruz. Bu da, en nitelikli teknisyenlerin yanı sıra en nitelikli malzemelerden yararlanıldığı anlamına gelmektedir.

BRABUS uzmanıyla konuş