Hakkımızda

FARKEDİLMEYİ VE SIRADIŞI OLMAYI SEVENLER İÇİN

2003 yılında Istanbul’da faaliyete geçen F355 AUTOMOBILE TECHNIC, otomobil tutkunlarının yakından tanıdığı Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche, Aston Martin, Bentley, Jaguar, BMW, Mercedes Benz gibi süper lüks kategori otomobiller ve bu otomobillerin performans arttırıcı teknik ekipmanlarına ait dünyanın önde gelen Tuning markalarının Türkiye temsilcilik ve distribütörlüklerini yürütmektedir.

Söz konusu teknik ürünler arasında güç artırımına yönelik elektronik motor kontrol üniteleri, elektronik süspansiyon modülleri, yüksek performanslı süspansiyon sistemleri, geliştirilmiş fren sistemleri, pro kitler, anti-roll kitler, pro kontrol barlar, yüksek ebat performans lastikleri ile özel aluminyum alaşım spor jantlar, aerodinamik body kitler, performans arttırıcı Cat-Back + Power Kit egzos sistemleri, geliştirilmiş Free Flow hava filtreleri, mekanik ekipmanlar, iç ve dış optik aksesuarlar ile competition ürünler yer almaktadır.

Türkiye’de “Auto Tuning” alanında 15 yıllık birikim ve deneyimlerimizden edindiğimiz tecrübelerle, misyonumuzu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da geliştirerek devam ettirmek, F355 AUTOMOBILE TECHNIC olarak en önemli hedefimizdir.

Firmamıza ve markalarımızın yer aldığı Internet sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür eder, sizlerle en kısa zamanda karşılaşmayı dileriz.

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

F355, dünyanın en önde gelen yabancı Tuning firmalarını Türkiye’de başarı ile temsil etmektedir. Bu firmalar ve çalışma alanları aşağıda gösterilmektedir.
  • BRABUS : Mercedes Benz
  • TECHART : Porsche
  • STARTECH : Range Rover
  • HRE WHEELS : Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche, Aston Martin, Bentley, Jaguar, BMW, Mercedes Benz
  • LUMMA DESIGN : BMW, Porsche
  • ABT SPORTLINE : Audi, Volkswagen
F355 AUTOMOBILE TECHNIC, Continental yüksek performans lastikleri ve K&N hava filtrelerini tavsiye eder.