F355.COM.TR | Startech
392
page,page-id-392,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

STARTECH

STARTECH RÖTUŞLAMA

Bentley, Jaguar, Land Rover ve Range Rover marka araçlarınızı, Miami’deki F355 Merkezi’nde kişisel tercihlerinize göre rötuşluyoruz. En son teknolojiden yararlanarak en yüksek kalite standartları doğrultusunda mühendislik süreci profesyonel olarak planlanmış bileşenler ile birlikte. Sizleri büyüleyecek akıllı ve detaylı çözümlerle.
Hedefi on ikiden vurmak, en önemli ilkemizdir. Tutku, en büyük itici gücümüz.

Aerodinamik & Tasarım

Startech Rötuşları sayesinde Range Rover, Bentley, Maserati ve Jaguar marka araçlara yönelik Gövde Kit piyasasında büyük bir boşluk doldurulmuştur. Araç satın alanların büyük bir kısmı, bindikleri lüks aracın en yüksek performanslı parçalara sahip olduğunu düşünse de durum hiç de öyle değil. Gövde kitlerimiz sayesinde daha fazla beygir gücü ve yakıt verimliliğine nasıl sahip olabileceğinizi öğrenmek için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Lastikler & Spor Süspansiyon

Startech Rötuşlu lastikler ve spor süspansiyon sistemleri, sınıfının en iyisi olarak nitelendirilmektedir. Yollarda test edilmiş olan kombo kit sayesinde aracınızı, sürüş yapmayı planladığınız arazi ile eşleştiriyoruz.

Frenler & Egzoz

Aracınızın için satın alabileceğiniz sayısız yedek parça sizleri bekliyor. Bununla birlikte, yeni araç tasarımınız için ödüllü fren ve süspansiyon sistemlerimizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Araç İçi

Araç içinin en yüksek niteliklere sahip olması için Startech ekibiyle yakın bir işbirliğinde bulunuyoruz. Bu da, en nitelikli teknisyenlerin yanı sıra en nitelikli malzemelerden yararlanıldığı anlamına gelmektedir.

Startech uzmanıyla konuş